تبلیغات
jazireyeramz - پنج گام در مورد چگونگی خواندن گیتار

پنج گام در مورد چگونگی خواندن گیتار

پنجشنبه 14 بهمن 1395 07:44 ب.ظ

 

پنج گام در مورد چگونگی خواندن گیتار

 • پنج گام در مورد چگونگی خواندن گیتار

  هنگامی که یادگیری چگونه به خواندن موسیقی گیتار، شخص نیاز دارد علاقه مند به خاطر داشته باشید که آن را برای یک پیانو از موسیقی های مختلف است، یک موسیقی درام، یا دستگاه های دیگر. موسیقی مربوط به گیتار در چیزی به نام تب نوشته شده است. اولین گام در یادگیری چگونه به خواندن موسیقی گیتار است که برای شناسایی زبانه عمومی، نوشته شده است. تب کارکنان و فضاهای که موسیقی ورق استاندارد مشابه است. تنها تفاوت این است که شش خط نشان دهنده رشته در گیتار.

  گام دوم این است که برای اعداد اخم نگاه کنید. این شماره ها در وسط خطوط قرار دارد و در اخم که رشته خاص باید بازی را که در آن. در صورتی که یک صفر وجود دارد، این بدان معنی است که رشته باز باید اجرا شود. به بازی یک رشته باز، هیچ رشته باید برای آن وتر پایین برگزار می شود. گام سوم است که به عمل قرار دادن انگشت. تنها با تمرین می تواند یک فرد قادر به استاد مکان اخم و سریع برگه خواندن در همان زمان می شود. بهتر است به تمرین با تنها قرار دادن انگشت در هنگام یادگیری یک قطعه جدید از موسیقی به جای تلاش برای آن را به صدا خوب نیز هست.

  مرحله چهارم این است که به گوش دادن به آهنگ توسط شخص دیگری بازی، آیا آن هنرمند اصلی یا فقط کسی که گیتار بازی می کند خیلی خوب است. این کمک می کند تا در بخش ریتم. اگر فرد هیچ به آهنگ گوش دادن نیست، پس آنها نمی دانند که چگونه سریع به بازی یادداشت. پس از گوش دادن به آهنگ، فرد باید تمرین بازی همراه با آهنگ. بخشی از یادگیری چگونه به نواختن گیتار حفظ است. هنگامی که فرد زبانه که نشان می دهد موقعیت های انگشت بر روی پرده به عنوان خوانده شده، آنها نیاز به تمرین ترکیب آن موقعیت با ریتم موسیقی است.

  گام پنجم و نهایی است که شروع به نواختن رشته ها. تا به حال، تا عمل شده است فقط ترکیب مراحل، اما این مرحله از آن همه نتیجه گیری. هنگامی که یک قرار دادن استادان فرد انگشت همراه با ریتم موسیقی، آنها باید قادر به گرفتن یک صدا به طور کلی خوب از گیتار با هر مضراب زدن باشد. تمرین و صبر و شکیبایی کلیدی هستند که آن را به نواختن گیتار می آید.

  منبع

برچسب ها: پنج ، گام ، در ، مورد ، چگونگی ، خواندن ، گیتار ،