تبلیغات
jazireyeramz - سازمان دیده بان معلم رقص

سازمان دیده بان معلم رقص

جمعه 22 بهمن 1395 02:29 ب.ظ

 

سازمان دیده بان معلم رقص

 • سازمان دیده بان معلم رقص

  هنگامی که در کلاس رقص، تماشای معلم رقص. این ممکن است مانند توصیه های ساده صدا اما زمانی که اعمال درستی آن را مشاوره بزرگ است.

  معمولا بسیاری که شما می توانید از یک معلم رقص واقعا خوب یادگیری وجود دارد. شما می توانند یاد بگیرند با کپی کردن روش خود را، شما می توانید بسیاری در مورد چگونه برای ایجاد یک سبک رقص نگاه خوب یاد بگیرند، شما می توانید در مورد سبک خاصی از جنبش یاد بگیرند.

  در واقع اگر معلم رقص خود را به هر خوب در تمام است، شما بسیاری از مسائل از آنها یاد بگیرند، خیلی بیشتر از فقط طراحی رقص. با این حال در برخی موارد معلم رقص ممکن است به صراحت به شما چگونه به انجام حرکات رقص، آنها فقط آموزش طراحی رقص آموزش می دهند. و آن را به تا به شما آنها را به تماشا و کپی آنها، بنابراین شما می توانید آن را مانند آنها انجام دهد.

  معلمان مختلف رقص سبک رقص های مختلف و اگر شما می توانید یادگیری به مانند معلمان رقص های مختلف خود را به رقص شما خواهد شد بسیاری از سبک رقص های مختلف که البته باعث می شود شما یک رقصنده بهتر و متنوع تر یاد بگیرند.

  این می تواند بسیار وسوسه انگیز به فقط یادگیری روال رقص، بعد از همه آن را می کند غلظت و روال بسیاری از سرگرم کننده است. اما اگر شما صرف زمان کافی نیست تماشای معلم به اندازه کافی نزدیک و کار کردن آنچه که آنها انجام به حرکت خود نگاه کنید تا خوب، شما فقط در حال گرفتن نیمی از سود درس رقص.

  هنگامی که شما مطمئن نیستید که چگونه معلم رقص در حال انجام یک حرکت رقص خاص، بپرسید! تقریبا تمام معلمان رقص بیش از شاد برای جواب و به شما کمک خواهد شد. گاهی اوقات آنها را از حرکت است را توضیح نمی دهد که آنها ممکن است فرض کنیم که کلاس رقص حال حاضر می داند که چگونه به آنها را انجام دهد. این امر به ویژه برای کلاس های رقص بالاتر از سطح مبتدیان است.

  نگاه کردن به تمام جزئیات طراحی رقص رقص. چیزهایی مانند سطح (چگونه بالا و یا پایین آنها)، اشکال از حرکت، اگر حرکت یک فرمت است و یا به معنای کوچک، سرعت حرکت های مختلف، روش مورد استفاده قرار گرفته، خطوط، که در آن لهجه هستند، اگر حرکت مایع و یا قطع، و غیره بسیاری از جنبه های مختلف به نگاه کردن به و بیشتر به شما قادر به کپی، بیشتر به شما مانند معلم نگاه وجود دارد.

  همچنین می تواند مفید به صحبت می کنند به معلم رقص در پایان کلاس رقص و از آنها بخواهید به طور مستقیم چه فکر می کنند شما باید کار و چه نیاز به بهبود است. پاسخ آنها خواهد بود که مهم ترین نکته که باید در توان کار می کرد و مهم ترین چیزهایی است که شما نیاز به تمرکز بر روی به منظور بهبود و بهتر شود.

  همه معلمان رقص اصلاح اشتباهات دانش آموزان خود را به طوری که گاهی اوقات تنها چیزی که شما می توانید انجام دهید این است که معلم بخواهید به طور مستقیم. اگر شما یک معلم رقص است که دوست دارد به تماس از اشتباهات سپس آن را احتمالا برای شما آشکار شود که شما نیاز به کار بر روی.

  همچنین اگر شما قادر به خود را ضبط و به تماشای خود تماس شما قادر خواهید بود به آمده تا با بسیاری از چیزهایی که شما می توانید برای بهبود رقص خود هستید. ویدئو به شما می دهد بسیار بهتر و دقیق از رقص خود را از حتی آینه در استودیوی رقص. گاهی اوقات می توان یک شوک بزرگ به عنوان شما ممکن است فکر می کنم شما در حال انجام چیزی حق است، و تنها زمانی که شما خود را تماشا کنید تماس در فیلم آیا شما متوجه است که می توان آن را خیلی بهتر است!

  منبع

برچسب ها: سازمان ، دیده ، بان ، معلم ، رقص ،